Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Palikocie, CSK to nie koncert życzeń, żeby spełniać widzimisię sponsorów. Podjąłeś decyzję o wsparciu - ok, ale to nie daje Ci prawa żeby się teraz foszyć jak primadonna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, męczy mnie już Pana osoba. Byłoby najlepiej gdyby zszedł Pan już ze sceny politycznej. Pana poglądy są śmieszne i gburowate. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę niesamowicie dziwne, co piszecie. Nie chodzi tutaj nawet o kasę, którą ten człowiek włożył w CSK. Na tą inwestycję poszedł też ogrom pieniędzy z środków miejskich i aż scyzoryk mi się w kieszeni otwiera kiedy widzę, jak próbuje się do takiego miejsca wciskać religię czy jej ideologię. Taka instytucja powinna być wolna od ograniczeń religijnych. Dlatego w stu procentach popieram działanie Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot myśli że wszystko i każdego można kupić. Mnie jako wyborcy nie kupi. Nie stać go ma mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, klerykalizm już teraz w przerażającym stopniu atakuje z każdej strony, a co będzie jak do władzy dojdą lektorki radia Maryja - Kruk i Masłowska? Lepiej sobie nie wyobrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na kogo mam głosować w Lublinie do Senatu? Jak Stanisławek z PiS, Kieroński z SLD, a Cugowski znów powie, że polityka to bagno i zrezygnuje :/
Gdy chodziłem do szkoły średniej , to byłem doskonały w sportach siłowych (pchnięcie kulą , czy rzut oszczepem) , a w biegach to w zasadzie średnio  !!! Ale pan od WF-u powiedział,że nic nie zrobi , bo taki jest system i musi mi postawić na półrocze -dobry. Zrozumiałem ,dlaczego mój dobry,  to jest zły dla tego kraju, który nie potrafi zrozumieć prawd oczywistych !!! I tak będzie z gawiedzią rzeczpospolitej,  aż do jej szczęśliwego  i radosnego jej  końca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...